Skip to Content

Yerel Yönetimde Fark Yaratan Çözümler

Yerel yönetimler ülke kalkınması ve ekonomiye olan katkısı ile yerel halk ve bölge kalkınması açısından büyük öneme sahiptir. Kaynakların en etkin ve doğru şekilde yönetilebilmesi, stratejik planlama, performans, fayda ve maliyet analizi ile etki analizinin doğru yapılabilmesi büyük önem taşımaktadır. Esri Türkiye, yerel yönetimlerde ArcGIS uygulamaları ile en uygun bütçe ile maksimum fayda sağlayacağı kolay, doğru, etkili yönetim ve hızlı çözüm imkanları sunmaktadır. 

Yol Bakım Onarım ve Levha Yönetimi

Karayollarına ait alanlar dışında kalan yollarda yol çizgi çalışması ve trafik levhaları çalışmalarının doğru planlanması konusunda kalıcı ve etkin çözümler sunar. Özellikle, yanlış yerlere yerleştirilmesi sonucunda vatandaşın hayatını tehlikeye sokan trafik levhalarını, doğru noktalara konumlandırmanıza ve bakım zamanını takip etmenize olanak sağlar.

Su ve Kanalizasyon

ArcGIS uygulamaları sayesinde atıksu arıtma tesisleri, içme suyu şebekeleri, havza planlama, yağmur suyu hatları, kanalizasyon, abone ve fiyatlandırma kayıtlarının tek bir platform altında tutulması;   kayıp-kaçak ve altyapı gibi sorunlarına çözüm üretebilirsiniz.

Kent Rehberi

Kent Rehberi Uygulamanızı hazır araçlar yardımıyla web ortamında oluşturabilirsiniz. Bu hazır araçlar yapılandırılabilir arayüzlerle ek kodlama olmadan hızlı bir şekilde oluşturularak; sorgulama, düzenleme ve analiz gibi ihtiyaçlarınızı karşılar.

Yerel Yönetim Çözümleri

Esri'nin yerel yönetimlere özel çözümleri şehirinizi geliştirmek için farklı çözümler sunuyor. Gelin şehirlerimizin sorunlarına birlikte çözüm üretelim.

Previous
Next

Kurumunuza Özel Seçenekler

Yerel Yönetimler ve İl Özel İdarelerine özel hizmet paketleri

Previous
Next

Yerel Yönetimler | Şehrinizi daha iyi yönetin

BAŞARI HİKAYESİ

Beylikdüzü Belediyesi

Beylikdüzü Belediyesi, Covid-19 sürecinde verilerini analiz etmek, daha hızlı karar almak ve ekipleri yönetmek için Karar Destek Sistemi ile CBS'nin gücünü kullandı.

Karar Destek Sistemi

Beylikdüzü Belediyesi

Hikayeyi Oku

Blog Yazılarımız

Yerel Yönetimler | Şehrinizi daha iyi yönetin

Yerel Yönetim Çözümleri

Yerel Yönetimlerde ArcGIS'in sunduğu tüm çözümlerimizi bir broşürde bir araya getirdik. Bu çözümleri daha yakından incelemek için aşağıdaki PDF'i inceleyebilirsiniz.

PDF'i okuyun

Bizimle İletişime Geçin

CBS ile Yerel Yönetimlerde Neler Yapabileceğinizi Öğrenin

İletişime Geçin