Skip to Content

Savunma Sektörü için ArcGIS

CBS ile erken istihbarat alma avantajı

ArcGIS Solutions for Defense, askeri güçlerin kritik faaliyetlerini desteklemek için çeşitli haritalar, uygulamalar, şablonlar ve araçlar içerir. Bir ArcGIS kullanıcısı olarak, bu çözümü denizcilik, havacılık ve yerel faaliyetler çalışan analistlere, planlayıcılara ve operasyonel birimlere dağıtabilirsiniz.

Hemen kullanabileceğiniz uygulamalar

ArcGIS Solutions for Defense, muharebe ortamlarını planlama, istihbarat ve operasyonel ihtiyaçlarını karşılamada yardımcı olan kullanıma hazır analitik şablonlar sunar. Askeri karar verme sürecinin tüm aşamalarında daha fazla işbirliğine olanak tanır ve eyleme dönüştürülebilir istihbarat sağlamada yardımcı olur.

Mekansal(coğrafi) yatırımlarınızı geliştirin

ArcGIS kullanıcıları, ArcGIS Solutions for Defense’ e Esri teknik desteği ile birlikte sahip oluyorlar. Hazır gelen şablonlar, haritalar ve uygulamalara ek olarak en çok kullanılan çalışmaları modelleyerek zamandan tasarruf etmenizi ve başarılı bir iş akışı oluşturmanızı sağlamanızı sağlar.

Harekete geçirilebilir zeka

Arazi, denizcilik ve yerel operasyonlarda yaygın olarak kullanılan özel uygulamalar için hazır şablonlar edinebilirsiniz. Harita tabanlı istihbarat araçlarını kuruluşunuza dağıtabilirsiniz.Askeri alanda bulunan özel semboloji kütüphanelerini kullanabilir, ileri seviye kartografik haritalar oluşturabilir, bu haritalar üzerinde çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

ArcGIS Solutions for Defense Faydaları

  • Mekansal veri-harita oluşturma ve yönetme 
  • Hızlı ve efektif çalışma ortamı 
  • İş akışları oluşturarak minimum hata, maksimum verimlilik 
  • Kullanıcılarla paylaşım imkanı 
  • İşbirliği 
  • Saha çalışmalarının yönetimi 
  • Operasyonlar arası tutarlılık

Blog Yazılarımız