Pazar Geliştirme

Reel Pazar büyümesini konum bilgisi ile arttırın.

En iyi müşterileriniz için hazır mısınız?

Sektör lideri şirketler, pazarda reel büyüme için konuma dayalı veriyi kullanır. Esri'nin konum tabanlı iş çözümleri, işletmelerin sürekli pazar gelişimine güç vermek için gereken bilgileri sağlar. Teknolojimiz, büyük ve farklı veri kümelerini yönetmenizi ve hiperlokal düzeyde analiz etmenizi sağlar. Gelişmiş analitik uygulaması sayesinde, en iyi müşterileriniz ile etkileşim kurmak için gerekli bilgiyi kazanabilirsiniz.

Konum bilgisi ile başarı hikayesi oluşturmak

Perakende Sistemleri Araştırması (RSR), CIO'ların verilerden nasıl öngörüde bulunduklarını, müşterileri nasıl güçlendirdiklerini ve rekabet avantajlarını nasıl en üst düzeye çıkardıklarını inceliyor.

Raporu Oku

Independent Raporu

Esri Konum Zekasında Lider Oldu

Esri'nin konum zekası vizyonu, kuruluşlara iş avantajı elde etmek amacıyla olayların neden ve ne zaman meydana geldiğini anlamalarına yardımcı olmaktır.

Raporu Oku

Pazar Büyümesi İçin Bütüncül Yaklaşım

Sizi başarıya götüren unsurları anlamak için konum bilgisinden yararlanarak pazardaki büyüme fırsatlarını yakalayın. Başarınızın kriterlerini ve özelliklerini belirleyerek, ortaya çıkardığı yeni fırsatlar için tekrarlanabilir stratejiler geliştirin.

Previous
Next

Bizimle İletişime Geçin

İletişime Geçin