GeoMentor

Siz de modern CBS’nin bir parçası olun

A concentration map of the United States with clustered points in yellow and red on a dark gray background, and a small photo of a smiling student sitting in at a classroom computer station

Coğrafi Bilgi Sistemleri teknolojileri ile çalışmak ve bu ekosistemin bir parçası olmak ister misiniz?

Verileri haritalara ve uygulamalara dönüştürmek için CBS'yi kullanarak bilgileri değerlendirebilir, anlayabilir, toplayabilir ve analiz edebilirsiniz. GeoMentor programı; modern CBS kullanımının yaygınlaştırılmasının bir parçası olmak isteyen akademisyenler, öğretmenler ve üniversite öğrencileri için hazırlanmış bir programdır. Bu programa dahil olarak siz de mekânsal düşünme yeteneklerini geliştirilmesine destek olabilirsiniz.

GeoMentor Programının Faydaları

Profesyonel CBS Yazılımı

Gerçek dünyadaki sorunları çözmek için endüstri standardı olan ve profesyonel eğitim kaynaklarıyla desteklenen çevrimiçi ve masaüstü yazılımlarını en iyi şekilde kullanabilirsiniz.

Three students sitting in a row at computer stations in a brightly lit modern classroom as a teacher leans between them to explain one of the screen displays

GeoMentor Eğitimleri

GeoMentor programı için özel hazırlanan eğitimler ve seminerler sayesinde Coğrafi Bilgi Sistemleri teknolojileriyle sorunları çözerken veri yönetimi ve analizi konusunda becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Simple line icon of a map layer with projecting graphs and charts

Esri Türkiye Eğitimlerinde Fırsatlar

Esri Yetkili Eğitim Merkezi olan Esri Türkiye Eğitim Hizmetlerinin eğitim kataloğunda yer alan eğitimlerden indirimli yararlanabilirsiniz.

A person in a white collared shirt using a desktop computer to view a digital city map in blue, white, and purple

GeoMentor Programına Başvurun

GeoMentor ile mekânsal becerilerinizi geliştirin. CBS dünyasına katılın ve kendinizi keşfedin.