Skip to main content

   

CBS, Altyapı Hizmetlerinde Avantaj Sağlıyor


Elektrik ve gaz altyapılarında konum bilgisi önemlidir. ArcGIS, sahip olduğunuz verilerle kolayca analiz yapmanıza ve işinizde daha etkin sonuçlar almanıza yardımcı olur. ArcGIS kullanarak sahadaki veriyi kolayca ofis ile paylaşabilir, gelişmiş haritalama ve gerçek zamanlı analiz özellikleri ile tüm operasyonlarınızı yönetebilirsiniz. 

Erişim

Tüm paydaşları harita ve veri ile birleştirin. Operasyonlarınızı iyileştirmek için; varlıklarınızı, planlarınızı, uyumluluk sorunlarınızı ve yüksek talep alanlarınızı tek bir platform üzerinden görüntüleyin ve yönetin.

Farkındalık

Yanıt sürelerini kısaltmak için gerçek zamanlı hava durumu, trafik ve varlık verilerinden faydalanın.

Analiz

Sahip olduğunuz veriyi analiz ederek verileri ilişkilendirin. Proaktif bakış açısı ile problem yaşanmadan önce sorunları tespit edin.

Elektrik ve Gaz Altyapınızı Güçlendirin

Esri'nin haritalama ve analiz yazılımı, uluslararası altyapı şirketlerinden topluluk bazlı kamu kurumlarına kadar, her ölçekteki kuruluş için performansı artırıcı etki yaratır.    

Previous
Next

Niçin Utility Network?

Esri'nin geleceğe yönelik tasarladığı Utility Network size neler sağlar?

Altyapılarınızn güvenliğini, sürekliliğini ve kalitesini verimli ve sürdürülebilir bir şekilde sağlamak için her gün veri üzerinde çalışıyorsunuz. Utility Network şimdi ve gelecekte hem önleyici hem de öngörücü kritik iş süreçlerini destekleyen yetenekler sunar.

Utility Netwrok varlıkları ve varlıkların kritik iş süreçlerini konumsal olarak ağa bağlayarak, bir coğrafi bilgi sistemi oluşturur. Bu sistem içinde ağ verileri yönetilebilir ve dijital bir haritaya yansıtılabilir. Mekansal analizler ile ağ durumuna ilişkin güncel bilgileri haritalandırır. Bu bilgiler iş emri, bakım veya arıza gibi aksiyonlar için olmazsa olmazdır. Ayrıca organizasyon içerisinde ve dışarısında veri paylaşım imkanı sunar.

StoryMaps'i Okuyun

Bizimle İletişime Geçin

CBS ile Enerji ve Altyapı Sektöründe Neler Yapabileceğinizi Öğrenin

İletişime Geçin