Elektrik Altyapısı


Bir saniyelik elektrik kesintisi bile müşterilerinizi rahatsız eder ve gelirlerinizin düşmesine sebep olur. Bir arıza oluşmadan önce güvenlik açıklarını belirlemek için ArcGIS haritalarını ve analizlerini kullanın. Hava durumu, saha ekibi, talepler ve kesintilerle ilgili gerçek zamanlı verileri görün. Güç akışını sağlayın ve ekiplerinizi güvende tutun.

Varlık Yönetimi

Varlıklarınızın mevcut durum ve konumlarını haritada görün. Potansiyel ihtiyaç alanlarını değerlendirip, operasyonlarınızı önceliklendirin.

Planlama

Konuma dayalı planlama ile operasyonel ve finansal birimlerinizin işini kolaylaştırın.

Müdahale

Hızlı ve güvenli müdahale için gerçek zamanlı veriyi kullanarak rotalama yapın.

Muayene / Bakım

Güvenlik açıklarını tespit edin ve saha ekiplerinizi çözüm için efektif şekilde yönlendirin.

Kurumsal Yetenekler

Saha Operasyonları

Sahadaki iş akışınızın koordinasyonunu sağlamak ve operasyonel verimliliği arttırmak için Coğrafi Bilgi Sisitemlerini kullanın.İşlerinizi kağıt üzerinden takip etmeyi azaltın ya da dijital çözümlerle yer değiştirin. Hem saha hem de ofis çalışanlarının hatalarını en aza indirmek, üretkenliğini artırmak ve giderleri azaltmak için aynı verileri kullandığından emin olun.

Saha Operasyonları hakkında daha fazla bilgi edinin

Acil Durum Yönetimi

Giderek karmaşıklaşan tehditler ve tehlikeler konusunda hazırıklı olmak için farkındalık geliştimek gereklidir. Esri,  yönetilmesi gereken kritik operansyonlarınız için eksiksiz bir çözüm paketi sunar. 

Acil durum yönetimi ile ilgili daha fazla bilgi edinin

Analiz

Bir kurumun işi, doğası gereği mekansaldır. Mekansal analiz araçları verileri eyleme dönüştürmenizi sağlayacak şekilde anlamlandırarak verilerin coğrafi alan ve zamanda analiz edilmesine olanak sağlar.

Spatial Analiz yetenekleri blog yazımızda

Bizimle İletişime Geçin


CBS ile Enerji ve Altyapı Sektöründe Neler Yapabileceğinizi Öğrenin

İletişime Geçin