Jack Dangermond- Esri Kurucusu


Esri Türkiye personele ve eğitim gelişimine önemli yatırımlar yaptı ve çok olgun bir eğitim organizasyonuna doğru hızla ilerlediler. Benim bakış açımdan, daha büyük / kademe 1 distribütörlerimiz için genel beklentim güçlü ve olgun bir eğitim organizasyonuna sahip olmaları ve bunu sürdürmeleri.

Esri Türkiye Eğitim Ekibi, ödül ile ilgili neler söyledi...

                                                                                                         

Berk Ersan- Eğitim Müdürü


OneEsri vizyonu çerçevesinde, eğitim standardı ve kalitemizin Esri seviyesine çekilmesi ilk önceliğimizdi. Bu kapsamda, Esri Eğitim Hizmetleri biriminin çok büyük ve uzman bir ekip ile üzerinde bilimsel olarak çalıştığı, geliştirdiği her bir eğitimin kayıt anından başlayan ve eğitim sertifikasının verilmesine kadar geçen tüm eğitim sürecinin takip edilmesi için gereken adımları içeren ve en nihayetinde katılımcı memnuniyetinin en üst seviyeye çıkarılması için izlenmesi gereken stratejinin Türkiye coğrafyasına uyarlanması noktasında çok fazla çaba sarf ettik.

Sanırım en büyük avantajımız, Esri tarafından bize layık görülen bu ödülü kazanmak için bir çaba içinde olmayışımızdı. Sadece, Esri tarafından verilen tavsiyeleri ve önerileri, mevcut eğitim iş süreçlerini iyileştirmek ve genişletmek suretiyle uygulamaya çalıştık.

Esra Aydın- Eğitim Uzmanı CTT+


Her alanda olduğu gibi eğitimlerimizde de Esri vizyonunu takip etmek her zaman temel önceliğimiz olmuştur. Bu nedenle Esri’nin uluslararasında sağlamış olduğu yüksek eğitim kalitesine ulaşmak için eğitim ekibi olarak bilgi, beceri ve yeteneklerimizi kanıtladığımız Esri tarafından yapılan Esri teknik sertifikalarına sahibiyiz.

Alanlarımızda uzman olduğumuzu doğruladığımız bu sertifikalara ek olarak CompTIA Certified Technical Trainer Plus (CTT+) sertifikasını da yakın zamanda alarak küresel standartlarda eğitim verdiğimizi belgelemiş olduk. Esri Türkiye eğitmenleri olarak küresel eğitim standartlarına erişebilmek için vermiş olduğumuz emeklerin karşılığını eğitimlerimiz sonrası yapmış olduğumuz katılımcı memnuniyet anketlerimizdeki olumlu artışlarla bir süredir gözlemlememekteydik. Esri tarafından da tüm bu çabalarımızın ödül ile takdir edilmesi bizleri onurlandırmıştır.

Bekir Yüzer- Eğitim Uzmanı


Ödül ekip olarak hepimizi çok sevindirdi buraya kadar yaptıklarımızla ilgili söylenecek çok şey var fakat “Başarının yolu, konuşmayı bırakmak ve yapmaya başlamaktır. ”  - Walt Disney

Utku Şahin- Eğitim Uzmanı CTT+


Esri Türkiye bünyesinde verdiğimiz eğitim hizmetlerinin kalitesinin teyit eden ve bizlere doğru yolda ilerlediğimizi gösteren bu ödül bizleri çok mutlu etti. Bu ödülü getiren başarı, eğitim birimine özelmiş gibi görünse de aslında tüm Esri Türkiye çalışanlarını kapsayan bir ekip işiydi. Bu yüzden öncelikle özverili çalışmalarıyla birbirine her an destek olan ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim. Çalışmalarımızda bizlere desteklerini her an hissettiren iş arkadaşlarıma, iş yerinden çok bir aile ortamı sağlayan Esri Türkiye’ye ve bu ortamın oluşmasında bizlere her türlü imkânı sağlayarak hayal ettiklerimizin gerçekleşmesinde büyük rolleri olan değerli yöneticilerime tek tek teşekkür ediyorum.

Başarıya Götüren Eğitim Programları


GeoAcademy Programı ve Genç Bilginler Yarışması dikkat çeken eğitim programlarıdır.

Bizimle İletişime Geçin


CBS ile Eğitim Sektöründe Neler Yapabileceğinizi Öğrenin

İletişime Geçin