Esri Türkiye Eğitim Programları


Eğitimde Geleceğe İlham Veriyoruz

Esri Türkiye'nin Eğitim Programlarını İnceleyin


Esri Türkiye olarak eğitime değer veriyoruz. Öğrenciler ve akademisyenler için farklı programlar hazırlayarak Türkiye'de isdihtamı ve Coğrafi Okuryazarlığı arttırmayı hedefliyoruz. Esri Türkiye eğitim programları neleri kapsıyor?

Previous
Next

GeoAcademy Programı


Esri Türkiye geleceğin CBS Uzmanlarını geliştiyor!

GeoAcademy Programında yeni mezunlar yoğun bir ArcGIS eğitimi alıp, programın sonunda tam donanımlı CBS uzmanları oluyor. 8 hafta süren eğitimde GeoAcademy öğrenci başlangıç seviyesinden profesyonel seviyeye kadar eğitimler alıyorlar. Eğitim süresinde farklı projeler üretip, yetkinliklerini geliştiriyor. Program sonunda ArcGIS Desktop Associate 10.5 teknik sertifikasyon sınavına giriyor ve ArcGIS yetkinliğini belgeliyor.

Detaylı Bilgi Alın

Genç Bilginler Yarışması


Öğrenciler projelerini Esri Türkiye sponsorluğunda San Diego, Kaliforniya’da Sergiliyor

Esri Türkiye, Türkiye’de coğrafi bilgi sistemlerini geliştirmek için her sene Genç Bilginler Yarışması düzenliyor. Yarışmaya lise ve üniversite öğrencileri katılabiliyor. Esri teknoloji ile düzenlenen projelerle katılım sağlayan gençler arasında en çok beğenilen ilk 10 proje Esri Türkiye ofisine davet ediliyor. Öğrenciler projelerini farklı üniversite ve bölümlerden akademisyenlerin yer aldığı jüriye anlatıyor. En çok beğenilen projenin sahibi Esri Türkiye Sponsorluğunda Esri Kullanıcı Konferansına katılıyor. Genç Bilgin, projesini 20.000 CBS Uzmanına anlatma, projesini farklı kişilerle paylaşma imkanı sağlıyor.

Detaylı Bilgi Alın

Bilgi Talebinde Bulunun

Esri Türkiye'nin eğitimlerine katılmak ve tüm haberleri takip etmek için aşağıda formu doldurabilirsiniz.

 

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Alın

Bilgi Alın