Skip to Content

BAŞARI HİKAYESİ

Her İstiridye Gelgitten Sofraya İzleniyor

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en büyük kabuklu deniz ürünleri üreticisi Taylor Shellfish Farms, operasyonları boyunca ArcGIS yazılımını kullanıyor. Akıllı haritalar ve mekansal analiz, şirketin okyanus asitlenmesinin zorluklarının üstesinden gelmesine, verimi artırmasına, çiftlik yatak içeriğini izlemesine, kullanımı kolay saha uygulamalarıyla veri toplamasına ve paylaşmasına ve çiftlik koşullarıyla ilgili gerçek zamanlı verilere erişmesine yardımcı olur.

Üretiminizin verimliliğini artırın.


İster doğal kaynakları, ister saha ve personel kaynaklarınızı yönetiyor olun, ArcGIS yazılımı iş akışlarını kolaylaştırmanıza ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır. Mekansal öngörüler, kuruluşunuzun gelişmesini sağlayacak, daha bilinçli kararlar vermenize yardımcı olacak yeni kalıpları ve eğilimleri ortaya çıkarır.

Tüm uzamsal veriler için merkezi bir havuz oluşturun.

Kuruluştaki herkesin bilgileri kolayca bulmasını, paylaşmasını ve analiz etmesini sağlamak için eksiksiz bir platform sağlayın.
spatial-device-repository

Farklı içeriklerle dolu geniş bir dünyaya erişim sağlayın

Görüntüler, sınırlar, manzara ve demografik veri katmanları dahil olmak üzere küresel coğrafi bilgilerin önde gelen koleksiyonuna erişin.
device-world-access

Günlük iş akışlarını kolaylaştırın.

Günlük operasyonlarınızı dijital dönüşüm ile kolaylaştırın; sahadan verileri toplayın ve ofiste iş arkadaşlarınızla gerçek zamanlı bilgileri paylaşın.
streamline-workflow-device

Rekabetçi öngürü elde edin

Gelişmiş coğrafi uzamsal analiz, verilerinizdeki ilişkileri ortaya çıkarmanıza olanak tanır. Size proaktif olarak yanıt verme imkanı sağlar.
competitive-insight-advantage-device

Organizasyonunuzu CBS ile güçlendirin.

Haritalama ve mekansal analiz ile operasyonel verimliliği artırın. Çevresel etkileri azaltırken hedeflere ve uyumluluğa ulaşmak için ArcGIS kullanın.

Previous
Next

Bizimle İletişime Geçin

CBS ile Doğal Kaynaklar Sektöründe Neler Yapabileceğinizi Öğrenin

İletişime Geçin