Dijital Tedarik Ağınızı Güçlendirin

Kurumsal Konum Bilgisi

Tedarik zinciri liderleri karmaşık küresel ağlarının taleplerine ayak uydurmalı

Dijital kitabı indirin

Pazar taleplerini daha hızlı ve daha akıllı yerine getirin

Küresel piyasa baskılarına ayak uydurmak, hiç bu kadar karmaşık ve talepkar olmamıştı. Konum bilgisi gerçek zamanlı ve tahmine dayalı içgörüler sağlar. Mevcut farklı operasyonel sistemlerden alınan veriler, canlı veri ile birleştirilerek karar vermeyi hızlandırır.

Dağıtım ve tedarik ağlarının performanslarını en üst düzeye çıkartmak için riskleri gerçek zamanlı olarak sürekli izleyin. Canlı olarak küresel ölçekte ağınızı analiz edin. Bütünsel yaklaşım ile bütün iş ağınızı görselleştirin, kesintileri önleyerek ürün ve hizmet performansınızı arttırın. Maliyetlerinizi düşürün, müşterilerini memnuniyetini arttırın.

Dijital tedarik zinciri

IDC Manufacturing Insight program başkan yardımcısı Simon Ellis, IDC InfoBrief’ de küresel firmaların karşılaştıkları zorluklara dikkat çekiyor. Teknolojinin tedarik zinciri operasyonlarını nasıl modernize edebileceğini belirtiyor.

IDC InfoBrief'i İndir

Podcast

Gelgitten masaya dijital tedarik dönüşümü

Taylor Shellfish Farms, müşterilerinin arzuladığı şeffaflığı gelgitten masaya konseptinde, tüm gıda tedarik zincirinin ayrıntılı gözetimi ile sağlıyor

Podcast'i Dinleyin

Küresel tedarik ağına bütünsel bakış

Tedarik ağının tüm yönlerini dijitalleştirerek, daha iyi planlama ve daha duyarlı gerçek zamanlı operasyonlar gerçekleştirin. Dijital tedarik ağının ortaya çıkan tehditleri sürekli izlemesini, analiz etmesini, raporlamasını ve yeni fırsatları açığa çıkarmasını sağlayın.

Previous
Next

Bizimle İletişime Geçin

CBS ile Bankacılık Sektöründe Neler Yapabileceğinizi Öğrenin

İletişime Geçin