Skip to main content

Acil Durum Yönetimi için ArcGIS Çözümleri

Göreviniz için CBS Desteği

Acil Durum Yönetimi için ArcGIS Çözümleri, acil durum yönetimindeki kritik iş akışlarınızı destekleyen serbestçe kullanilabilir bir dizi harita ve uygulama içerir. ArcGIS kullanıcısı olarak ortak bir işletim platformunda; tehditleri ve tehlikeleri azaltmak, düzeltmek ve bunlara cevap vermek için bu çözümü kullanabilirsiniz.

Hemen kullanabileceğiniz uygulamalar

Acil Durum Yönetimi için ArcGIS Çözümleri kullanılmaya hazır haritalama uygulamaları sağlar. Karşılaşılan sorun ister insan kaynaklı ister doğal felaketlerle veya tehditlerle yüzleşmek olsun, bu çözüm; görevin tüm aşamalarında; yöneticilere, acil durum müdahale ekibine ve halka bilgi sağlamak için kullanılabilir.

 

CBS Yatırımlarınızı En Üst Düzeye Çıkarın

Acil Durum Yönetimi için ArcGIS Çözümleri yapılandırmaları kullanıma hazır ve tam desteklidir. Bunlar olduğu haliyle kullanılabilir ya da kurumunuza özel gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde kolayca yapılandırılabilir. ArcGIS Online dağıtımınıza rehberlik etmek, haritaları ve uygulamaları oluşturanların ve kuruluşun erişimini artırmak için dahil edilen model uygulamasını kullanın.

Verimliliğinizi artırın

Yaygın görevleri hızlıca başlatmanıza yardımcı olacak bir uygulama grubu edinin. Örneğin, Etki Özeti karar vericilere kritik bir bakış açısı katarken; Vatandaş Hizmeti Talebi, Risk Bilgilerim ve Halk Bilgilendirmesi uygulamaları, halk ile ilgili kuruluşlar arasında bilgi paylaşımını sağlar.