Teknoloji

Öncü haritalama ve mekânsal analitik yazılımı olan ArcGIS'i geliştiriyoruz

ArcGIS, konum bağlamında veri yakalama, görüntüleme, düzenleme, yönetme, analiz etme ve paylaşma araçları sunan güçlü bir coğrafi bilgi sistemidir (CBS). Binlerce seçilmiş veri setine ve haritaya erişim imkanı sunarak analiz yapma ve bilgi elde etme süreçlerini kolaylaştırır. Bu veriler, kullanıcılar tarafından keşfedilebilir ve kullanılabilir.ArcGIS, bulut üzerinde, mobil cihazlarda ve masaüstünde haritalar, uygulamalar, gösterge panoları, 3D sahneler ve modeller, ve veri bilimi defterleri oluşturmak için kullanılabilir.

Yörüngedeki uydular

Haritalama, yalnızca dünya yüzeyiyle sınırlı değildir. Konum teknolojisi, su altındaki, yer altındaki veya hatta uzaydaki şeyleri anlamamıza yardımcı olur. 2. Haritalama, sadece dünyanın yüzeyiyle sınırlı değildir. Konum teknolojisi, su altında veya yer altında olan hatta uzayda bulunan şeyleri anlamamıza yardımcı olur. 3. Haritalama, dünyanın yüzeyiyle sınırlı değildir. Konum teknolojisi, su altında, yer altında veya hatta uzayda olan şeyleri anlamamıza yardımcı olur.

ArcGIS, kurumsal bir çözümdür

ArcGIS, tam teşekküllü bir CBS sistemidir. Esnek lisanslama, hazır uygulamalar, güvenilir veri kaynakları ve geliştirici araçları gibi özellikleriyle organizasyonunuzun ihtiyaçlarını karşılar.

Ölçeklenebilir

ArcGIS, kullanım gereksinimleri büyüdükçe ölçeklenebilir ve verinin boyutu, karmaşıklığı ve hızı arttıkça organizasyonlara destek sağlar.

Güvenli ve gizli

Esri, en sıkı düzenlemelere tabi olan endüstrilerin bile güvenini kazanmıştır. ArcGIS'in temelinde güvenlik, gizlilik ve uyumluluk ön plandadır.

Bütünleştirici ve esnek

ArcGIS, temel kurumsal sistemlere ve iş akışlarına entegre olarak çalışır. AWS veya Microsoft Azure gibi bulut sağlayıcılarında kullanılabilir.

ArcGIS hakkında

Bir kayak pistinin drone ile haritalanması

Kalkış öncesi bir drone uçuşunu planlamak, operatörlere tutarlı bir yükseklik belirlemek ve ulaşılması zor veya imkansız olan araziyi kontrol etmek için yardımcı olur.

Esri teknolojisinin yetenekleri

Tüm ürünleri görüntüle
Previous
Next