Kariyer


Esri Türkiye ile kariyerinize CBS alanında yön verin.

Güncel İş İlanlarını İnceleyin

Neden Esri Türkiye?


Sevdiğiniz işi yaparak Coğrafi Bilgi Sistemlerinde kariyerinizi geliştirin.

Previous
Next

Birimlerimiz Neler Yapıyor?

Çözüm

Satış Direktörlüğü


Tüm satış faaliyetleri satış direktörlüğü bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Direktörlük, satış, teknik satış ve satış destek personelleri ile hizmet vermektedir. Tüm Türkiye’ye hizmet vermek üzere Ankara ve İstanbul’da satış müdürlüklerimiz bulunmaktadır.

Teknoloji Direktörlüğü


Teknoloji direktörlüğü, Esri Türkiye’nin tüm teknoloji ile ilgili faaliyetlerini yürütmektedir. Direktörlük, satış sonrası teknik destek hizmetlerini, eğitim hizmetlerini ve teknik danışmanlık hizmetlerini sağlamaktadır.

İdari İşler


İdari ve Mali İşler, şirketin tüm idari ve mali işlerini koordine eder. İdari ve Mali İşler altında muhasebe, lojistik, ofis yönetimi ve insan kaynakları departmanları bulunmaktadır.

Pazarlama


Pazarlama birimi şirketin kurumsal kimlik faaliyetlerini planlamakta ve satış birimi ile koordineli ilerleyerek tüm pazarlama faaliyetlerini organize etmektedir.

Neler Yapıyoruz?

Üniversite Ziyaretleri


Şirketimizle tanışmak için kariyer etkinliklerimize katılabilir, Esri Türkiye’deki kariyer fırsatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

İşe Alım


İş ilanları firma web sitesinde, sosyal medya hesaplarında ve anlaşmalı iş arama platformunda yayınlanır ve gelen başvurular ik@esriturkey.com.tr adresinde toplanır.

İlanları İnceleyin

GeoAcademy


CBS’yi öğrenmek, kariyerini şekillendirmek isteyen yeni mezunlar GeoAcademy ile Esri Türkiye’de çalışma imkanı buluyor.

Programı Keşfedin

İş İlanlarımızı İnceleyin


Esri Türkiye'de yeni iş fırsatları yakalayın.

İnceleyin