Esri Türkiye'de Staj

Esri Türkiye'de Staj imkanları


Mezun olduğunuzda; Kariyerime nereden başlamalıyım? Hangi teknolojileri takip etmeyelim? Kariyerimi planlarken odak noktam ne olmalı? sorularının arasında boğulduğunuzu biliyoruz. 

O nedenle sizlere mezun olmadan yol haritanızı çizmeniz için fırsatlar sunuyoruz. Esri Türkiye'de staj yaparak, ArcGIS teknolojisini daha yakından takip edebilme ve kariyerinizde bir adım öne geçme imkanının yanı sıra, Esri Türkiye'nin tamamı Esri sertifikalı Teknik Destek kadrosu ile bir arada çalışma fırsatı sunuyoruz.

CBS Sektörünün öncü yazılımı ArcGIS dünyasına adım atmanızı sağlayacak staj imkanları için duyurularımız, web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan yapılacaktır.

Esri Türkiye GeoAcademy Programına Katılın


Esri Türkiye GeoAcademy Programına katıldığınızda; Eğitim, Profesyonel Hizmetler, Teknik Destek, Satış, Pazarlama gibi farklı departmanlarda çalışarak kendiniz için en uygun departmanı keşfetme imkanı sizleri bekliyor.

Esri Türkiye ekibinin size özel hazırladığı eğitimler sonunda ArcGIS'in tüm yeteneklerini keşfetme ve sonucunda da Esri'nin dünya çapında geçerli teknik sertifikası ArcGIS Desktop Associate 10.5 sınavına hiç bir ücret ödemeden katılmaya hak kazanıyorsunuz. 

Geoacademy programı'na katılmak isteyen yeni mezun ya da mezun olabilecek durumdaki adaylar için duyurular web sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan yapılacaktır.

 

Geoacademy Sayfasına Gözat