Esri Türkiye'de Hayat


Kariyerinizi CBS Alanında Geliştirin

Kurum İçi Etkinlikler


Her yıl Ocak ayında motivasyon toplantısı düzenleyerek hem geçen seneyi değerlendirirp hem de gelecek sene ile ilgili hedeflerimizi paylaşıyoruz. Sunumların yanı sıra hediye çekilişleri ve küçük eğlenceler düzenleyerek ekip olarak bir arada vakit geçirmenin keyfine varıyoruz.  

Ortak Alan


Çalışma ortamımızdan biraz uzaklaşmak veya iş arkadaşlarımızla sohbet etmek istediğimizde ortak alanda buluşuyoruz.

Yurt Dışı Eğitimler


Çalışanlarımız mevcut pozisyonlarına uygun olacak şekilde Redlands merkezimizde konularıyla ilgili eğitimlere katılma fırsatı yakalarlar. Bu sayende hem konularında hem de sektörel vizyonlarında gelişim sağlamış olurlar One Esri BootCamp'e giden personellerimizden fikirlerini sizlerle paylaşmalarını istedik.

Yurt İçi Eğitimler


Şirket içi eğitimlerle bilgi paylaşımı sağlıyor, tecrübelerimize yenilerini ekliyoruz.

Sertifikasyon Programları


Sertifika ile desteklenen online eğitimlerimize erişmek çok kolay. Departmanlara göre ayrılan sınavlarımızla Esri Serifikaları'na sahip olma şansı sizleri bekliyor.

GeoAcademy


CBS’yi öğrenmek, kariyerini şekillendirmek isteyen yeni mezunlar GeoAcademy ile Esri Türkiye’de çalışma imkanı buluyor.

Detaylı Bilgi

Üniversite Ziyaretleri


Şirket çalışanlarımızla tanışmak için kariyer etkinliklerimize katılarak kariyer fırsatları ve Esri Türkiye’deki açık pozisyonlarla ilgili bilgi alabilirsiniz.

İşe Alım


İş ilanları firma web sitesinde, sosyal medya hesaplarında ve çalışılan iş arama platformunda yayınlanır ve gelen başvurular ik@esriturkey.com.tr adresinde toplanır.

İlanları İnceleyin

İş İlanlarımızı İnceleyin


Esri Türkiye'de yeni iş fırsatları yakalayın.

İnceleyin