Skip to main content

Coğrafyanın gücünü keşfedin.

İş dünyası, yönetimler ve toplum için

Dünyanın en güçlü coğrafi bilgi sistemleri (CBS) yazılımını üretiyoruz

Esri, coğrafi bilgi sistemleri (CBS) yazılımı, konum zekası ve haritalama alanında küresel pazar lideridir. 1969'dan beri, coğrafi bilim ve coğrafi analizlerle müşterilere destek sağlıyoruz. Problemlerin çözümünde coğrafi bir yaklaşım benimsiyoruz ve bunu modern CBS teknolojisi ile hayata geçiriyoruz. Bilim ve teknolojiyi kullanarak sürdürülebilir bir dünya inşa etmeyi taahhüt ediyoruz.

Esri Türkiye hakkında bilgi edinin

Konumu anlamak, başarıyı yakalamak için kilit noktadır

En karmaşık sorunlarımızı çözmek için, öncelikle onları mekanın önemli bağlamında anlamamız gerekir. Verileri harita üzerinde görselleştirerek ve analiz ederek gizli desenler, eğilimler ve ilişkiler ortaya çıkar. Bu konum zekası, gerçek zamanlı anlayış sağlayan benzersiz içgörüler sunar ve karar alma sürecini dönüştürür. Esri teknolojisi, ayrıntılı haritalar ve gelişmiş coğrafi analitiklerin yanı sıra daha hızlı veri paylaşımı ve daha akıcı işbirliği imkânı sağlar.

Esri teknolojisi hakkında bilgi edinin

Çok boyutlu okyanus manzaraları

Okyanus akıntılarına ve deniz seviyesinin yükselmesine iklim değişikliğinin etkilerini tahmin etmek için, deniz suyu hızı ve sıcaklığı gibi birçok değişkeni aynı anda görselleştirerek çeşitli boyutlu deniz manzaralarını analiz etme.

Dünyanın en karmaşık problemlerini çözmeye yardımcı oluyoruz

Dünya genelindeki iş ve hükümet liderleri, iklim değişikliği, tedarik zinciri dayanıklılığı, halk sağlığı ve sosyal denge gibi önemli zorlukları anlamak ve ele almak için Esri'nin teknolojisini kullanmaktadır. Müşterilerimizin çalışmaları, her şeyi yapmamıza ilham kaynağıdır.

ArcGIS hakkında bilgi alın

Biyoçeşitlilik zenginliği

Farklı türlerin yoğunluğunu anlamak, biyoçeşitliliği korumak ve yerel ve uluslararası koruma çabalarını planlamamıza yardımcı olabilir.

Konum tabanlı teknoloji, herkes için avantaj sağlar

Previous
Next