Skip to Content

Esri Türkiye Genç Bilginler Yarışması

Final Sunumları 17 Şubat 2024 I Mövenpick Otel Ankara

Havaalanından Ulaşım

Esenboğa Havalimanı'ndan Mövenpick Otel'e gelebilmeniz için Belko ya da Havaş ile Kızılay'a gelmeniz gerekmektedir. Kızılay'dan Koru hattına doğru giden Kızılay - Koru hattına binmelisiniz. Hat üzerinde yer alan Söğütözü durağında inmelisiniz. Metro içi yönlendirmelerde Armada çıkışını takip ederek Mövenpick Otel'e ulaşabilirsiniz.

Belko Seferlerini İnceleyin
Havaş Seferlerini İnceleyin

AŞTİ'den Ulaşım

AŞTİ'den gelecek olan misafirlerimiz için Mövenpick Otel taksi ile 4 Dakika uzaklıktadır. Yürümek isteyenler için 28 dakikalık uzaklıktadır.

Mövenpick Otel'e metro hattı üzerinden de gelebilirsiniz. AŞTİ içerisinde yer alan Ankaray'a binerek Kızılay'a gitmeniz gerekmektedir. Kızılay durağında aktarma yaparak Kızılay - Koru hattında yer alan Söğütözü durağında inmelisiniz. Metro içi yönlendirmelerde Armada çıkışını takip ederek Mövenpick Otel'e ulaşabilirsiniz.

Ankara Metro Hattını İnceleyin

Eryaman YHT'den Ulaşım

Eryaman YHT garından Başkentray ile Kayaş yönünde yer alan Sıhhıye hattına gitmeniz gerekmektedir. Sıhhiye'den metroya binerek Kızılay yönüne gitmeniz gerekmektedir. Metro hattı Kızılay'dan Koru'ya ilerleyecektir. Hat üzerinde yer alan Söğütözü durağında inmelisiniz. Metro içi yönlendirmelerde Armada tarafından çıktığınızda Otel önüne çıkış yapacaksınız. 

Başkent Ray Hattını İnceleyin