Esri Türkiye Genç Bilgini

İrem Ergül'ü Kutluyoruz


Esri UC 2022 11-15 Temmuz 2022- Redlans

Haberi Okuyun

Finalistlerimizi tanımak ister misiniz?

Genç Bilginler Yarışması 2022'de dereceye girerek finalde değerli jüri üyelerimize sunumlarını gerçekleştiren tüm final projelerine StoryMaps'imizden ulaşın.

GBY Finalisterini tanıyın

Gelecek için yarın değil "ŞİMDİ" düşün!


Geleceğe güvenle adım atmak için "Sürdürülebilirlik" teması ile hazırladığın projenle Esri Türkiye Genç Bilginler Yarışmasına katıl, projeni anlat, Esri Türkiye'nin Genç Bilgini sen ol.

Kimler Katılabilir?

Kimler Katılabilir?

Esri Türkiye Genç Bilginler Yarışmasına 15 - 30 yaş arası, Üniversite, Yüksek Lisans ve Doktora öğrencileri başvurabilir.

Katılım Koşulları
Yarışmaya Katılmak İçin Ne Yapmam Gerekir?

Yarışmaya Katılmak İçin Ne Yapmam Gerekir?

Esri Türkiye Genç Bilginler Yarışmasına katılmak için Esri yazılımları ile bir proje hazırlamanız gerekmektedir. Projenizi bir poster üzerinde anlatmanız, çalışma dosyaları ile başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

Katılım Koşullarını İnceleyin
Yarışma Ödülleri Nedir?

Yarışma Ödülleri Nedir?

Kazanan Genç Bilginimiz Esri Türkiye sponsorluğunda her sene Temmuz ayında Amerika'da düzenlenen Esri User Conference'a katılma şansı yakalayacaktır. İlk üçte yer alan herkes Esri Türkiye'den ArcGIS 1 ve 2: Temel Uygulamalar eğitimi alacaktır. İkinci proje 5.000 TL, üçüncü proje 3.000 TL nakit para ödülü kazanacaktır.

Ödüller İnceleyin
0:00

Mustafa Yücel

Mustafa Yücel'in Esri UC Macerası


Mustafa, 2019 Esri Türkiye Genç Bilginler yarışmasını kazandı. Projesini San Diego'da 20.000'den fazla CBS uzmanıyla paylaşma fırsatını yakaladı.