Esri Türkiye Kurumsal İş Çözümleri Zirvesi


15 - 16 Ekim 2019 | Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel

      

Esri Türkiye Kurumsal İş Çözümleri Zirvesi Konuşmacıları

Esri Türkiye CEO

Barış Uz

Barış Uz, Esri Türkiye’nin CEO’su olarak görev yapmaktadır. Bilgisayar Mühendisliği alanında lisans ve yüksek lisans dereceleri vardır. 15 yılı aşkın CBS teknolojileri deneyimi vardır. Girişimciliğine ek olarak, ulusal ve uluslararası projelerde tecrübesi olan Barış Uz, uluslararası firmalarda Bilişim Teknolojileri Direktörlüğü, Proje Yöneticiliği, CBS Danışmanlığı ve Teknoloji Direktörlüğü gibi görevlerde bulunmuştur.

Esri İş Geliştirme Müdürü

Adel Bolbol Fernandez

Dr. Adel, ticari sektör ve yıkıcı yenilikler sektörlerinde iş geliştirme müdürü olarak Esri’de çalışmaktadır. Dr. Adel, College London Üniversitesinde GeoInformatics alanında yapay zeka üzerine doktora yapmıştır. Londra City Universitesi’nde CBS alanında MSc yapmıştır. British Computing Society (BCS), Open Geospatial Consortium (OGC) ve Association for Project Management (APM) üyesidir. Dr. Adel, ABD, İngiltere ve Mısır’da ulaşım, savunma ve altyapı alanında çalışmıştır. Konumsal data yönetimi, analiz, CBS danışmanlığı alanında farklı sektörlerde 15 yıllık deneyimi bulunmaktadır.

Esri Türkiye Satış Direktörü

Ergin Doğan

Ergin Doğan Esri Türkiye’de Satış Direktörü olarak görev yapmaktadır. Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden 1993 yılında mezun olmuş ve aynı bölümde 1996 yılında yüksek lisansını tamamlamıştır.

Profesyonel iş kariyerine yazılım geliştirme alanında çalışarak adım atmıştır. Birçok ulusal ve uluslararası firmada satış koordinatörlüğü ve satış müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur. Aynı zamanda birçok kamu ve özel projelerin geliştirmesinde ve işletilmesinde görev almıştır.

Bilişim teknolojileri, satış ve iş geliştirme alanında birçok eğitim ve seminer sertifikaları mevcuttur. 

Microsoft Satış Müdürü

Duygu Ateş

Duygu Ateş 20 yılı aşkın süredir biilişim sektöründe satış birimlerinde görev almıştır. Oracle’da İş Geliştirme ekibinde yer almıştır. 2017 yılında Microsoft ekibine dahil olmuştur. Microsoft’ta Finansal Hizmetler sektöründen sorumludur.

Kurumsal İş Çözümleri Zirvesi'ne Kayıt Olun

Kayıt Olun