Esri İş Ortağı Olmak

Esri İş Ortağı Ağı'na katılın ve ArcGIS teknolojisini kullanarak işinizi büyütün

Esri iş ortaklarından oluşan küresel bir ağın parçası olun

Esri İş Ortağı Ağı (EPN), müşterilerin CBS yazılımının ve konum zekasının faydalarını fark etmelerine yardımcı olmak için içerik, çözüm ve hizmet sunan küresel bir iş ortakları ekosistemidir. Esri ortakları, en son teknolojiyi benimseyerek inovasyonun ön saflarında yer almaktadır. Global EPN topluluğuna katılarak Esri ArcGIS uygulamanızı başlatın veya büyütün. Ortaklık yolculuğunuz, deneyiminize ve şirket profilinize bağlı olarak genellikle Startup veya Bronz seviye iş ortağı olarak başlar. Esri iş ortağı ekosisteminde yer almak için şimdi harekete geçin.

Şimdi başvur

Neden Esri ile İş Ortağı Olmalısınız?

İşletmenizi Farklılaştırın

ArcGIS sistemini kullanarak sağladığınız içerikleri, çözümleri ve hizmetleri, Esri'nin öncü teknolojilerinden faydalanarak farklı bakış açıları ile geliştirin. ArcGIS ile müthiş bir deneyime başlayın. Belirli Esri ürünleri, çözümleri veya endüstrilerinde Esri iş ortağı uzmanlığı kazanarak deneyiminizi güçlendirin.

Müşteri Başarısına Odaklı

Esri ve ortaklarımız, müşteri başarısına fırsat sunan ArcGIS ürünlerini ve çözümlerini desteklemektedir. Kullanıcıların karşılaştığı zorluklara destek vermeye, bunları anlamaya ve iş sorunlarını çözmek için birlikte çalışmaya kararlıyız.

Geniş bir program yelpazesinden seçim yapın

Benzersiz iş ihtiyaçlarını karşılamak ve iş ortağı erişilebilirliğini sağlamak için tasarlanmış iş ortağı programı seçenekleri sunuyoruz. Programlar esneklik, basitlik, kısa ve uzun vadeli ortak başarısı göz önünde bulundurularak oluşturulur.

Programın temel faydaları

EPN programları iş, satış, pazarlama ve teknik konularda iş ortaklarına her alanda destek sağlar

İş Geliştirme Desteği ve Ağ Oluşturma

Dünyanın en büyük CBS kullanıcı ağında edineceğiniz fırsatlar için satış ve teknoloji konusundaki tecrübemiz ile stratejik planlar oluşturalım!

ArcGIS Yazılımları ve Teknik Destek

Esri’nin iş ortaklarına sunduğu ArcGIS lisansları, eğitim, sertifika ve teknik destek hizmetlerinden faydalanın!

Dinamik İş Ortağı Topluluğu

Esri iş ortağı ağında olan yenilikçi, motive, hedeflerine ulaşan diğer iş ortakları ile iş birliği fırsatlarını yakalayın!

İş Ortaklarında Aranılan Nitelikler

Esri, iş ortağı olmak isteyen kurumların aşağıdaki nitelikleri taşımasını beklemektedir.

Previous
Next

Esri İş Ortağı Uzmanlık Programları

Esri teknolojisi ile geliştirdiğiniz çözümler ve tecrübeniz ile uzmanlık kazanabilir, yeni ve mevcut müşterilere Esri tescilli uzmanlığınızı gösterip, iş ortakları ekosisteminde kazandığınız yeteneklerle erişilebilirliğinizi arttırabilirsiniz.

Previous
Next

Sık Sorulan Sorular

Esri İş Ortağı Ağı nedir?

Esri İş Ortağı Ağı (EPN), Konumun Gücü ilkesini güçlendirmek ve yaygınlaştırmak için birlikte çalışan bir ekosistemdir. İş ortakları, Esri konum zekası teknolojisini kullanarak çözümler, içerikler ve hizmetler sunar. EPN, şirketlerin Esri iş ortağı olarak başarıyı artırması için stratejilerini ve yatırımlarını uygun avantajlarla desteklemelerine olanak tanıyan çeşitli üyelik seviyelerinden oluşur.

Esri ne tür iş ortakları arıyor?

Esri, dünyanın her yerinden ArcGIS teknolojisine dayalı içerik, çözüm ve hizmetler sağlayan iş ortakları arıyor.

Hangi EPN programına katılmalıyım? Gereksinimlerdeki farklılıklar nelerdir?

EPN’e dahil olmak için program gerekliliklerinin karşılanmasına göre belirlenecek Startup ve Bronze abonelik seçenekleri bulunur. Zaman içerisinde yapılacak gereksinim ve gelişim analizleri ile Silver, Gold veya Platinum üyelik seviyeleri ile devam edilebilir. Tüm programlar için temel gereksinimler; web sitesi olan geçerli bir işletme olmak, firmanın fiziksel bir faaliyet adresinin olması, Esri teknolojisini kullanarak çözümler geliştirmek ve Esri ArcGIS yazılımını daha da geliştirmeye ve desteklemeye yönelik taahhüt göstermektir.

Startup ve EPN program tanımları şu şekildedir:

Startup: Program, Yazılım ürünlerinde, çözümlerinde veya içeriklerinde ArcGIS haritalama ve konum zekasını kullanan yeni girişimciler içindir. Startup programına başvuracak şirketlerin, üç yıldan önce kurulmuş, yılda 1 milyon Amerikan Doları’ndan az geliri olan organizasyonlar olması gerekmektedir. Danışmanlık hizmeti veren şirketler için uygun bir program değildir. Esri Startup programı ile 3 yıl boyunca desteklenen yeni girişimcilerin güçlü birer iş ortağı olarak ekosisteme devam etmesi amaçlanmaktadır. Programa dahil olacak firmalar seçilirken, teknoloji odaklı girişimler, ürün fikirleri ve ürün-pazar uyumu takibi de değerlendirilip, başvuru süreci başlatılır.

• Bronze: Program, Esri teknolojisi ile uyumlu çözümler, hizmetler veya içerik sunan ve Esri teknolojisini yaygınlaştırmak için iş birliği içinde çalışmayı hedefleyen şirketler içindir. Bronze programı, EPN’e dahil olmak için düşük maliyetli bir giriş kapısıdır. Bronze seviye iş ortakları gereksinimleri ve gelişimi değerlendirilerek bir sonraki seviye olan Silver programa ilerleyen zamanlarda davet edilebilir.

• Silver: Bu program, Esri teknolojisi ile çözümler, hizmetler veya içerik geiştiriler ve tekliflerini stratejik planları doğrultusunda belirlediği sektörlere sunarlar. Silver üyelik seviyesine Esri iş ekibi tarafından yönlendirilen yeni bir ortak veya Esri İş Ortağı Ağı'nda gelişen ve büyüyen ortaklar dahil olabilir.

Esri İş Ortağı programları ile ilgili sorularınız için info@esri.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir kuruluşun EPN'ye katılmasının maliyeti nedir?

Her EPN programının belirli yıllık ücretleri ve avantajları vardır. Şirketler, üyelik dönemi bitişinde yazılım ve diğer avantajlar için üyelik ücretinden sorumludur. Tüm programlar için yıllık sözleşme inceleme ve yenileme süreci vardır.

Bu konuda daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Geliştiriciler için ArcGIS Platformu konum hizmetleri hakkında nasıl daha fazla bilgi edinebilirim?

Ücretsiz bir geliştirici aboneliğine kaydolmak, fiyatlandırmayı anlamak ve araçlara ve eğitimlere erişmek için lütfen Developers.arcgis.com adresindeki ArcGIS Developer web sitesini ziyaret edin.

Program avantajlarının ötesinde Esri'den nasıl ek teknik destek alabilirim?

Esri Türkiye Profesyonel Hizmetler, teknik vizyon oluşturma, teknoloji uyumu ve kurulan sistemler için verilen destekler ile Esri Partner Network'teki kuruluşlara stratejik iş birliği sunar.

Bu program tüm dünyada mevcuttur ve yıllık abonelik gerektirir.

Esri Türkiye Profesyonel Hizmet avantajları hakkında bilgi alın.

Başvuru geri dönüş süresi nedir?

Esri, başvuruları 30 gün içinde incelemeyi ve yanıtlamayı taahhüt eder. Başvurular, karşılıklı başarıyı sağlamak için Esri tarafından dikkatle incelenir. Şirketin konumu ABD dışındaysa, Esri'nin global distribütör ağı da iş ortağı başvurusunu gözden geçirerek, destek sağlar.

Ortak olma konusunda Esri ile iletişime geçmenin en iyi yolu nedir?

Tek yetkili distributor olan Esri Türkiye ile info@esri.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.

İş Ortağı Olun

Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alabilir ya da iş ortağımız olabilirsiniz!

Form Doldur
Sorularınız için
partnerdestek@esri.com.tr