Skip to main content

Microsoft Azure

İhtiyacınız için gerekli olan bulut hizmetleri

Bulut hizmetini kullanmak için çok fazla neden var

Microsoft Azure, ihtiyaçlarınıza uygun ayarlanabilir, güvenli, yüksek performanslı, kullandığınız kadar ödeyeceğiniz, yeni projelerinize hızlıca adapte olan ve verinizi koruyan bir platform.

Gerçek Zamanlı CBS Yönetimli Servisler

Gerçek zamanlı CBS teknolojisini büyük veri analizi ile birleştirin. Microsoft Azure IoT Hizmetlerini kullanarak büyük veri analizleri yapın, trendleri daha iyi anlayın ve daha doğru kararlar verin.

Detaylı Bilgi Alın

Microsoft Azure'da ArcGIS Pro’yu Kullanın

ArcGIS Pro’nun tüm özelliklerini Microsoft Azure Platformu'nun sanal bilgisayarlarında kolayca ve verimli şekilde kullanın. Microsoft Azure ile verinizi görselleştirin, düzenleyin, coğrafik verilerinizi 2 boyutlu - 3 boyutlu analiz edin ve başkaları ile paylaşın.

ArcGIS Pro Hakkında Bilgi Alın

Microsoft Azure’da ArcGIS Enterprise

Konumsal analizler yaparken esnetilebilir bulut hizmetlerinin gücünden faydalanın. Hızlıca gerçek zamanlı analizler yapmanın ve verinizi yönetmenin kolaylığını yaşayın. 

ArcGIS Enterprise mimarinizi Microsoft Azure içerisinde yönetirken donanım - bakım süreçlerini Microsoft Azure'a bırakın.

Detaylı Bilgi

Microsoft Azure'da Hızlı Kurulum

Microsoft Azure MarketPlace içerisinde hazır bulunan Esri uygulamalarını sahip olduğunuz lisans ile hemen kullanmaya başlayın.

İhtiyacınız Olan Sanal Makinelere Erişin

3 Boyutlu güçlü analizler veya modellemeler yapmanız gerektiğinde çalışma süresi boyunca ihtiyacınız olan donanımlara sahip makinelere Microsoft Azure ile erişin.

Verilerinizi Microsoft Azure'da Depolayın

CBS iş süreçlerinizde büyük boyutlu görüntü verileri ile çalışıyorsanız, depolama alanı olarak Microsoft Azure platformunu güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu verilerinize ArcGIS Pro ve ArcGIS Enterprise üzerinden her an erişebilirsiniz.